img img

درباره ما

شرکت آرمان توسعه ساینا با ارائه خدمات جامع در حوزه اینترنت و با فراهم کردن زیرساخت های لازم برای سرویس دهی هر چه بهتر از طریق قرارداد با یکی از برترین شرکت های PAP ( انتقال داده های آسیاتک ) موفق شده است تا در طی 17 سال حضور در صنعت IT، رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. هم اکنون با بهره گیری از زیرساخت منابع انسانی و بیش از 180 نیروی فعال در تیم‌های مختلف همچنین بیش از 70 هزار مشترک فعال در بستر های متفاوت آرمان توسعه یکی از موفق ترین ها در میان شرکت های فعال این حوزه می باشد...

  • تیم فنی حرفه ای
  • بدون قطعی
  • پوشش سراسری
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • قیمت های رقابتی
  • پیشنهاد شده
ثبت نام

سرویس پرمیوم بدون قطعی و پوشش سراسری

سفارش دهید

سوالات متداول

مزایای ADSL چیست؟

1.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت
2.استفاده هم‌زمان اینترنت، تلفن و یا فکس
3.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت در حین مكالمه با تلفن
4.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت بدون نیاز به شماره‌گیری
5.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت بدون مشغول شدن خط تلفن
6.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت بدون هزینه پالس مكالمه تلفن
7. بهره‌گیری از امكانات ویدیویی و صوتی در اینترنت و ویدیو كنفرانس
8.برقراری ارتباط پرسرعت با اینترنت برای ایجاد شبكه مجازی خصوصی

اصطلاح خط رانژه شده یعنی چه؟

خط رانژه شده تلفنی است که می‌تواند voice و data را هم‌زمان روی یک خط منتقل کند. بنابراین قابلیت ارایه‌ی سرویس ADSL را داراست. قبل از این که بتوانید از خط تلفن خود به عنوان خط ADSL استفاده کنید باید این خط به درخواست شرکت ارایه دهنده‌ سرویس، از طرف مخابرات رانژه شود.

Digital Subscriber Line یا DSL به چه معناست؟

DSL به معنای خط دیجیتال مشترک است كه شیوه‌ای کم هزینه با سرعتی مطلوب برای استفاده از اینترنت است. با استفاده از خطوط تلفن معمولی می‌توان از این تکنولوژی استفاده كرد. ارتباط DSL از طریق سیم تلفن شما برقرار می‌شود بدون این که اختلالی در ارتباطات تلفنی به وجود آید. به شرط این که مودم همیشه به خط وصل و روشن باشد، ارتباط شما با اینترنت همیشه برقرار خواهد بود. در عین حال این کار برای مکالمات تلفنی مشکلی پیش نمی‌آورد. پس از برقراری ارتباط هزینه ثابت خط ADSL به شکل ماهانه و با توجه به پهنای باند و سرویس دریافتی، محاسبه می‌شود. هزینه تلفن تنها در صورت استفاده از تلفن محاسبه می‌شود و ربطی به استفاده از خط ADSL ندارد. سرعت تبادل دیتا در ADSL به صورت نامتقارن است. یعنی سرعت دریافت و ارسال اطلاعات برابر نخواهد بود.

در کدام استانها اینترنت پرسرعت +ADSL۲ ارائه می کنید؟

در حال حاضر بدون در نظر گرفتن مسی یا فیبر بودن بستر تلفن شما در تمامی شهرها و روستاهای کشور سرویس ارائه می کنیم

چند روز طول می کشد تا سرویس ADSL راه اندازی شود؟

پس از واریز وجه به حساب ، اگر خط مورد نظر دارای بدهی نباشد و مرکز دارای محدودیت نباشد پس از تخصیص پورت به طور معمول حداکثر ۶ روز کاری طول می کشد تا خط تلفن شما از طرف مخابرات رانژه شود. با توجه به پرداخت وجه کارشناس نصب منتظر تماس کارشناس باشید ( در صورت عدم تماس کارشناس نصب حداکثر تا ۷۲ ساعت کاری بعد از اعلام رانژه با شماره ۱۵۴۴ تماس حاصل نمایید ) در غیر این صورت سرویس ۲ روز بعد از اعلام رانژه به صورت خودکار فعال سازی شده و می توانید با راه اندازی مودم و تنظیمات از اینترنت استفاده نمایید .

مدت زمان راه‌اندازی از ثبت نام تا تحویل وایرلس اشتراکی چقدر می‌باشد؟

از زمان امکان سنجی تا نصب سرویس بسته به نوع تجهیزات موزد استفاده بین 2 تا 7 روز زمان برای راه اندازی زمان لازم است.

پوشش سراسری

پوشش دهی در سراسر ایران بدون نقطه کور

img
img
img
img
img