خدمات پهنای باند اختصاصی

خدمات پهنای باند اختصاصی

امروزه دسترسی به اینترنت سریع و قابل اعتماد یکی از ملزومات اساسی هر مجموعه است. از طرف دیگر اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که در بسیاری از شرایط توان پاسخ‌گویی به نیازهای ارتباطی سازمان‌ها را ندارد و در بسیاری شرایط آن‌ها را دچار مشکل می‌کند. پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) ، خدمتی است که امکان دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد. این سرویس کاملا اختصاصی بوده و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه‌روز تضمین می‌شود.

پهنای باند اختصاصی (اینترنت سازمانی) بر روی بستر ارتباطات رادیویی، فیبر نوری و همچنین VPLS شرکت ارتباطات زیرساخت برای مشترکین قابل استفاده است. ما هم‌اکنون با دارا بودن بیش از 52 پاپ‌سایت مجهز در تهران و مشهد آمادگی ارائه خدمات پهنای باند از چند مگابیت تا چند گیگابیت بر ثانیه به متقاضیان را داریم.

بزرگترین مزیت شرکت در این گروه خدمات، بهره گیری از ظرفیت بزرگ خرید پهنای باند از شرکت ارتباطات زیرساخت از ۱۷ مسیر بین‌المللی، همچنین دارا بودن بزرگترین دیتاسنتر محتوایی پهنای باند داخل کشور، است. به همین دلیل قیمت تمام شده و کیفیت پهنای باند بسیار مناسب و دارای مزیت نسبت به رقبا در بازار است.

سه محصول (خدمت) اصلی زیر در این حوزه ارائه می‌شود:
 • پهنای باند اینترنت اختصاصی
 • پهنای باند اینترانت داخلی (IXP)
 • خدمات برقراری ارتباط (انتقال) بین نقاط مختلف شرکتها و سازمانها (VPN شبکه های خصوصی مجازی)
 • در صورت پرداخت یکجا فاکتور، خدمات پهنای بانداختصاصی به صورت ۶ ماهه با %۴ تخفیف و ۱۲ ماهه با %۱۰ تخفیف ارائه می شود.

 

مزیت های این سرویس

 • تامين امنيت داده و محرمانه ماندن اطلاعات
 • دسترسي هميشگي به اينترنت بدون شماره گيري و قطع شدن ارتباط
 • بهره مندي از خدمات با كيفيت بالا بدون نياز به پيگيري هاي مخابراتي
 • داشتن ارتباط ميان شركت ها و واحدهاي زير مجموعه و مراكز و نمايندگي ها
 • استفاده از مجهزترين و پيشرفته ترين تجهيزات سخت افزاري به منظور برقراري ارتباط
 • وجود سيستم نظارت و پايش هميشگي و بهره مندي از خدمات پشتيباني ۲۴ ساعته به كمك ابزار هاي مجهز و كارآمد
 • هزینه امكانسنجي به منظور بررسی شرایط ارائه سرویس در تهران و مشهد رايگان می باشد.

 

راهکارهای ویژه

راهکارسازمانیOrganizational solution
استارتاپ‌ها
با در نظر گرفتن شرایط ویژه استارتاپ‌ها، در کمترین زمان و با پایین‌ترین هزینه، اینترنتی باکیفیت، پرسرعت و نامحدود را در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌دهیم. این سرویس در هر زمانی قابلیت کاهش یا افزایش داشته و هیج محدودیت مکانی ندارد.

سازمان‌متوسط
اینترنت اختصاصی با سرعتی بالا و حجم نامحدود بهترین انتخاب برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسطی است که به دنبال افزایش چابکی و بهره‌وری بوده و به‌دلیل رشد و تغییرپذیری بالا نیازمند اینترنتی مقیاس‌پذیر هستند.

سازمان‌های بزرگ
پهنای باند اختصاصی بدون محدودیت‌های اینترنت‌های اشتراکی و با امکان ایجاد ارتباط داخلی امن، بهترین انتخاب برای سازمان‌های بزرگ با نیروهای انسانی متعدد و دستگاه‌های مختلف متصل به اینترنت است.

سازمان‌ عمومی
با بهره‌گیری از پهنای باند اختصاصی ، ارتباطی پرسرعت، پایدار و با امنیت بالا در سازمان‌های دولتی فراهم خواهد شد و دسترسی همیشگی و مطمئن مردم به خدمات دولتی امکان‌پذیر می‌شود.

مشاوره رایگان

 

پیش ثبت نام

پس از ارسال فرم منتظر تماس کارشناسان ما باشید

* الزامی * الزامی
* الزامی
* الزامی

4 سوال مهم که باید از ارائه‌دهندگان سرویس پهنای باند اختصاصی بپرسید

با رشد و پیشرفت کسب‌وکارها، نیازهای آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. برای مثال یک کسب‌وکار در حال رشد به تعداد کارمند بیشتری نیاز دارد و هر کارمند به ابزار و دستگاه‌های متعدد و ارتباط پرسرعت‌تری نیاز دارد تا بتوانند برنامه‌های به‌روزتری را اجرا کند. در نتیجه کسب‌وکارها برای ارائه‌ی خدمات خود باید از شیوه‌های نو استفاده کنند که مهم‌ترین ابزار انجام این کار، اینترنت است. باید در نظر گرفت که امروز به‌طور متوسط هر فرد به ۳.۲۳ دستگاه هوشمند مجهز است، بنابراین دسترسی به اینترنت و یک پهنای باند اختصاصی یک ضرورت برای سازمان‌های امروز است.

کسب‌وکارها بدون داشتن پهنای باند کافی، شبکه‌ای کند و ناپایدار خواهند داشت. پهنای باند با ظرفیت پایین علاوه بر توقف عملیات روزمره روی کسب‌وکار اثرات مخرب متعددی دارد، در واقع اینترنت ضعیف می‌تواند اعتبار یک کسب‌وکار را از بین ببرد. از طرفی دیگر پهنای باند با ظرفیت بالا می‌تواند به میزان زیادی بر سرعت و عملکرد کارمندان و نظر مشترکین تأثیر مثبت بگذارد. پیشنهاد ما این است که با سرمایه‌گذاری مناسب روی سرویس اینترنت، اجازه ندهید که کسب‌وکار عواقب اینترنت کند را تجربه کند.

اولین معیار در انتخاب سرویس پهنای باند اختصاصی، انتخاب ارائه‌دهنده مناسب است. به منظور انتخاب ارائه‌دهنده پهنای باند سازمانی باید اطلاعات کافی از شرایط و ویژگی‌های آن‌ها داشته باشید، در همین راستا در ادامه 4 سوال مهم و اساسی که باید از ارائه‌دهندگان اینترنت سازمانی بپرسید را آورده‌ایم.

آیا خدمات ارتباطی به‌روز ارائه می‌شود؟

با سرعت گرفتن پیشرفت فناوری در این روزها، بیشتر تجهیزاتی و راهکارهایی که امروزه به کار گرفته می‌شوند احتمالاً ظرف پنج سال منسوخ خواهند شد. ارائه‌کنندگان باتجربه قادر خواهند بود که برنامه‌ای را برای حمایت از مشترک از طریق گذار به جایگزین‌های جدیدتر و با عملکرد بهتر ارائه دهند. باید توجه کرد که ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی به‌صورت مدیریت‌شده پاسخ سؤالات بالا ارائه می‌دهند.، بنابراین فراتر از دریافت جواب باید به جزئیات پاسخ‌ها نیز توجه کنید. ما درک کرده ایم که رشد کسب‌وکار به یک شبکه‌ی قوی نیاز دارد، و ارائه‌ی انواع راهکارها می‌تواند تضمینی برای رفع نیازهای اینترنتی هر نوع کسب‌وکار باشد. برای دریافت پاسخ سؤالات خود و انتخاب بهترین برنامه برای تأمین نیاز کسب‌وکار به پهنای باند، با شماره ۹۱۳۰۳۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا این فرم را تکمیل نمایید.

برنامه‌ریزی برای نصب و پشتیبانی چگونه انجام می شود؟

ارائه‌دهندگان سرویس اینترنت پیش از عقد قرارداد باید برنامه‌ی خود برای نصب و راه‌اندازی سرویس را اعلام نمایند. تاریخ دقیق هر یک از مراحل باید مشخص شود. همچنین تعهدی برای پشتیبانی بهتر در طول مدت دریافت سرویس ارائه دهند.

امکان گزارش‌گیری از عملکرد سرویس وجود دارد یا خیر؟

ارائه‌دهنده موظف است گزارشی به‌صورت دوره‌ای از عملکرد پهنای باند ارائه دهد. کند شدن و یا قطعی سرویس در تمام ساعت شبانه‌روز باید در این گزارش مشخص شود و طبق قرارداد نسبت به عملکرد ضعیف خسارات جبران گردد.

چه ضمانتی برای تضمین پایداری و کیفیت سرویس ارائه می‌شود؟

قطعی و ناپایداری اینترنت یک کسب‌وکار می تواند تبعات متعددی داشته باشد. بنابراین باید حتماً در قرارداد شرایط قطعی و یا کند شدن سرویس قید گردد و یا SLA (ضمانت‌نامه کیفیت خدمات) ارائه شود و با ارائه‌دهنده‌ای همکاری نمایید که این تضمین را ارائه دهد.

شروع چت
1
مشاوره آنلاین
uNet.ir
سوال دارید؟